Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XXI Konkurs Matematyczny, 2018/2019

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Patryk RogalskiGimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
2.Michał KwiatkowskiGimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
3.Bartosz GłowackiGimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
4.Michał WarmuzSzkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Żywcu
5.Aleksandra AdamusSzkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
6.Mateusz SzydełkoOddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej
7.Jan PotaszyńskiOddziały gimnazjalne przy LO KTK w Bielsku-Białej
8.Karolina RadzioOddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej
9.Mateusz WójcickiSzkoła Podstawowa nr 2 im. K.K.Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
10.Łukasz PuchałaOddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach im. Bohaterów Monte Cassino
11.Radosław AntończykSzkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi ZCBM im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
12.Emil KielarSzkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi ZCBM im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej

Finaliści z wyróżnieniem

1.Szymon WysoglądSzkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
2.Krzysztof JabłońskiOddział gimnazjalny w Szkole Podstawowej im. Obrońców Węgierskiej Górki w Węgierskiej Górce
3.Mateusz NowakGimnazjum ZCBM w Bielsku-Białej
4.Miłosz MarianGimnazjum ZCBM w Bielsku-Białej
5.Michał HubczakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Żywcu
6.Patryk BabulaOddziały gimnazjalne przy Liceum Ogólnokształącym im. K. K. Baczyńskiego
7.Kacper HoliczOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu
8.Mikołaj BalwierzSzkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego w Kętach
9.Mateusz PiątekKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechowicach-Dziedzicach
10.Krystian SkowronSzkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
11.Robert JacakSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Suszcu
12.Mateusz ŻarczyńskiOddziały gimnazjalne przy LO KTK w Bielsku-Białej
13.Tomasz MolSpołeczna Szkoła Podstawowa ZS KTK w Bielsku-Białej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
2.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich NoblistówAndrychów
3.Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy SzkolnejBielsko-Biała
4.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama MickiewiczaŻywiec
5.Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi ZCBM im. Franciszki LechnerBielsko-Biała
6.Gimnazjum ZCBMBielsko-Biała
7.Oddziały gimnazjalne przy LO KTKBielsko-Biała
8.Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K.BaczyńskiegoPiotrków Trybunalski
9.Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte CassinoKęty
10.Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana KantegoKęty