Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XX Konkurs Matematyczny, 2017/2018

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Krzysztof SyczGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
2.Paweł GadzińskiGimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej
3.Martyna LalikOddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Twardorzeczce
4.Mateusz MareckiOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej
4.Patryk SygaGimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej
6.Magdalena SkrokOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej
7.Marta BukowińskaGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
7.Bartłomiej CzechOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach
9.Michał KwiatkowskiOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
9.Patryk Nikodem RogalskiOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim

Finaliści z wyróżnieniem

11.Michał UchańskiGimnazjum ZCBM im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
12.Bartosz GłowackiOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
13.Andrzej JabłońskiGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
14.Hanna KaniaGimnazjum ZCBM im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
15.Patryk BabulaOddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Kozach
16.Michał MadziaOdziały Gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 27 im. Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej
17.Alicja KwaśnyOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach
18.Justyna MrowiecOddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Twardorzeczce
19.Małgorzata KrupanekOddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliana Fałata w Bystrej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnzajum im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
2.Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Macierzy SzkolnejBielsko-Biała
3.Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K.K. BaczyńskiegoPiotrków Trybunalski
4.Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa KulturalnegoBielsko-Biała
5.Gimnzajum ZCBM im. Franciszki LechnerBielsko-Biała
6.Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja RejaPiotrków Trybunalski
7.Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła IITwardorzeczka
8.Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama MickiewiczaŻywiec
9.Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliana FałataBystra
10.Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. BaczyńskiegoKozy