Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XIX Konkurs Matematyczny, 2016/2017

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Paweł GadzińskiGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
2.Paweł ŻurowskiGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
3.Dominik BysiewiczGimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
4.Natalia OżarekGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
5.Maria WysoglądGimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
6.Paweł SajdakGimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
7.Paulina SkalikGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
8.Michał NowakGimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
9.Kacper ŚwierkGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
10.Aleksandra BazanGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
11.Dominik BałabanGimnazjum nr 10 im. G. Morcinka w Tychach
12.Sonia MarkowskaGimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie
13.Szymon MolGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
14.Maciej RutGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
15.Mikołaj MachowskiGimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce

Finaliści z wyróżnieniem

16.Marcin MazurGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
17.Adam FilapekGimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju
18.Agnieszka GrzonkaGimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach
18.Tomasz JanikGimnazjum ZCBM im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
20.Wiktor WitkowskiGimnazjum Tow. Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
21.Piotr IgnacyGimnazjum nr 10 im. G. Morcinka w Tychach
22.Katarzyna KlocGimnazjum nr 4 w Pszczynie
23.Martyna LalikGimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce
23.Maciej MleczkoGimnazjum nr 7 im. ks. G. Piramowicza w Bielsku-Białej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa KulturalnegoBielsko-Biała
2.Gimnazjum nr 1 im. Polskich NoblistówAndrychów
3.Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja KopernikaKrosno
4.Gimnazjum im. Jana Pawa II Sióstr PrezentekRzeszów
5.Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
6.Gimnazjum nr 16 im. Stefana BanachaBielsko-Biała
7.Gimnazjum nr 10 im. G MorcinkaTychy
8.Gimnazjum im. Jana Pawła IITwardorzeczka
9.Gimnazjum ZCBM im. Franciszki LechnerBielsko-Biała
10.Gimnazjum nr 4 im. Władysława JagiełłyPiotrków Trybunalski