Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XVIII Konkurs Matematyczny, 2015/2016

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Kamil GalewskiGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
2.Paweł GadzińskiGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
3.Arkadiusz PospiesznyGimnazjum w Będkowie
4.Jakub SolaGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
5.Dominik BałabanGimnazjum nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach
6.Radosław MatuszczykGimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zebrzydowicach
7.Michał WronkaGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
8.Paweł ŻurowskiGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
9.Karol PękalaGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Finaliści z wyróżnieniem

10.Mikołaj MachowskiGimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce
11.Maciej RutGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
12.Mateusz WronaGimnazjum nr 1 im. F. Dyczkowskiego w Kętach
13.Szymon MolGimnazjum KTK w Bielsku-Białej
14.Jakub MłynarskiGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
15.Aleksandra SawickaGimnazjum nr 11 im. J. Kukuczki w Bielsku-Białej
16.Marcin SzubertGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
17.Janusz JakubiecGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
18.Tomasz KurzelaGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
19.Jakub GładyszGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
20.Kamil ZembaczyńskiGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa KulturalnegoBielsko-Biała
2.Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
3.Gimnazjum nr 16 im. Stefana BanachaBielsko-Biała
4.Gimnazjum nr 10 im. G. MorcinkaTychy
5.Gimnazjum ZCBM im. F. LechnerBielsko-Biała
6.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, z. 1Rzeszów
7.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, z. 2Rzeszów
8.Gimnazjum nr 4 im. Władysława JagiełłyPiotrków Trybunalski
9.Gimnazjum im. K.K. BaczyńskiegoZebrzydowice
10.Gimnazjum im. Jana Pawła IITwardorzeczka