Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XVII Konkurs Matematyczny, 2014/2015

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Radomił BaranGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
2.Jan DziubaGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
3.Kamil GalewskiGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
4.Krzysztof MrzigodGimnazjum nr 10 im. G. Morcinka w Tychach
5.Paweł TyrnaGimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
6.Monika GajdaGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
7.Emilia KwolekGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
8.Miłosz MazurGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
9.Mateusz CybartGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
10.Natalia KucharczukGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
11.Arkadiusz BarczykGimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce
12.Anna PacanowskaGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
13.Paweł GadzińskiSpołeczna Szkoła Podstawowa KTK w Bielsku-Białej

Finaliści z wyróżnieniem

14.Miłosz JanuszewskiGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
15.Michał AntosGimnazjum w Brzeźnicy
16.Wiktoria DomagałaGimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
17.Jakub SolaGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
18.Arkadiusz PospiesznyGimnazjum w Będkowie
19.Andrzej KaniaGimnazjum nr 3 im. C.K. Norwida w Żywcu
20.Karolina ZającGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
21.Marcin ZielonkaGimnazjum nr 10 im. G. Morcinka w Tychach
22.Ewa SzczepanikGimnazjum nr 2 im. M. Bobrzeckiej w Brzeszczach
23.Paweł PławeckiGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
24.Karolina BryłaGimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
25.Julia JaroszekGimnazjum nr 11 im. J. Kukuczki w Bielsku-Białej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek (z. 1)Rzeszów
2.Gimnazjum nr 5 im. M. KopernikaPiotrków Trybunalski
3.Gimnazjum nr 16 im. S. BanachaBielsko-Biała
4.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek (z. 2)Rzeszów
5.Gimnazjum nr 10 im. G. MorcinkaTychy
6.Gimnazjum nr 4 im. Władysława JagiełłyPiotrków Trybunalski
7.Gimnazjum w BrzeźnicyBrzeźnica
8.Gimnazjum nr 1 im. T. KościuszkiZawiercie
9.Gimnazjum im. Jana Pawła IITwardorzeczka
10.Gimnazjum nr 3 im. C.K. NorwidaŻywiec