Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XVI Konkurs Matematyczny, 2013/2014

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Radomił BaranGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
2.Bogna PawlusPubliczne Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Węgierskiej Górce
3.Piotr ŻuberGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
4.Krzysztof MrzigodGimnazjum nr 10 w Zespole Szkół nr 1 w Tychach
5.Paweł TyrnaGimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej
6.Jakub RóżyckiGimnazjum w Zespole Szkół w Brzeźnicy
7.Jan DziubaGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
8.Filip ŚlazykGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
9.Oliwia MasiarekGimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim

Finaliści z wyróżnieniem

10.Filip MalinowskiGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
11.Kamil StańczykGimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
12.Jan KociniakGimnazjum nr 3 im. A. Kamińskiego w Piotrkowie Trybunalskim
13.Konrad PolarczykGimnazjum nr 4 im. J. Piłsudskiego w Bielsku-Białej
14.Maciej GaudynPowiatowy Zespół nr 11 im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach
15.Łukasz GrzesiekGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
16.Maciej WiniarskiGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
17.Eryk SikoraGimnazjum nr 1 im. F. Dyczkowskiego w Kętach
18.Adrian MaciejGimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
19.Krzysztof OlewińskiGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
20.Mateusz NarógGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
21.Katarzyna PitlokGimnazjum w Goczałkowicach Zdroju
22.Bartłomiej GrochowskiGimnazjum nr 3 im. Cypriana Kamila Norwida
23.Arkadiusz BarczykGimnazjum im. Jana Pawła II w Twrdorzeczce
24.Luiza SeweraGimnazjum im. Jana Pawła II w Twrdorzeczce

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
2.Gimnazjum nr 4 im. Władysława JagiełłyPiotrków Trybunalski
3.Gimnazjum nr 16 im. Stefana BanachaBielsko-Biała
4.Gimnazjum nr 3 im. A. KamińskiegoPiotrków Trybunalski
5.Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
6.Gimnazjum nr 10 im. G. MorcinkaTychy
7.Gimnazjum ZCBM im. F. LechnerBielsko-Biała
8.Gimnazjum nr 4 im. J. PiłsudskiegoBielsko-Biała
9.Gimnazjum w Zespole SzkółBrzeźnica
10.Gimnazjum im. Jana Pawła IITwardorzeczka