Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XV Konkurs Matematyczny, 2012/2013

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Wojciech Klemens Gimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
2.Radomił BaranGimnazjum s. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
3.Maciej CisińskiZSG nr 2 w Kętach
4.Tomasz UrbańskiGimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
5.Jakub Różycki ZSP - Gimnazjum w Brzeźnicy
6.Filip ŚlazykGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej, z. 2
7.Marta MościckaGimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
8.Iza SokalskaGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
9.Seweryn PanekGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej, z. 1
10.Adrian MaciejGimnazjum s. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
11.Piotr ŻuberGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim

Finaliści z wyróżnieniem

10.Adrian KucharczukGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
11.Mateusz KobakGimnazjum s. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
12.Aleksandra KlekocińskaGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
13.Wojciech BuśGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
14.Beata Drabek Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
15.Mateusz KaczmarekGimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Piotrkowie Trybunalskim
16.Natalia StalmachGimnazjum w Goczałkowicach
17.Karolina TytkoGimnazjum nr 1 im. F. Dyczkowskiego w Kętach
18.Karol MałagowskiGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
19.Bernard ŚwiątekGimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej
20.Arkadiusz DąbalGimnazjum nr 13 im. ks. Jana Twardowskiego w Bielsku-Białej

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
2.Gimnazjum Tow. Szkolnego im. M. RejaBielsko-Biała
3.Gimnazjum nr 4 im. Władysława JagiełłyPiotrków Trybunalski
4.Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha, z. 2Bielsko-Biała
5.Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha, z. 1Bielsko-Biała
6.Gimnazjum nr 5 im. M. KopernikaPiotrków Trybunalski
7.GimnazjumBrzeźnica
8.Gimnazjum ZCBM im. F. LechnerBielsko-Biała
9.Gimnazjum nr 2Kęty
10.Gimnazjum nr 3 im. A. KamińskiegoPiotrków Trybunalski