Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XIII Konkurs Matematyczny, 2010/2011

Klasyfikacja indywidualna

Laureaci

1.Michał FiglusGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
2.Michał WiatrowskiGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
3.Magdalena GawronGimnazjum nr 16 im. S. Banacha w Bielsku-Białej
4.Adrianna TraczykGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
5.Jakub MarciniszynGimnazjum Tow. Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
6.Barbara KołodziejGimnazjum nr 4 im. J. Piłsudskiego w Bielsku-Białej
7.Michał SadowskiGimnazjum im. Jana Pawła II w Rudzicy
8.Michał ĆwiertniaGimnazjum nr 2 w Kętach
9.Monika HałaczkiewiczGimnazjum nr 4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie Trybunalskim
10.Michał KaczanowiczGimnazjum nr 24 im. M. Kopernika w Katowicach
11.Krystian StępieńGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Finaliści z wyróżnieniem

12.Mateusz ŚmiechGimnazjum ZCBM im. F. Lechner w Bielsku-Białej
13.Aleksandra NikielGimnazjum nr 1 im. F. Dyczkowskiego w Kętach
14.Maciej KawończykGimnazjum nr 1 im. F. Dyczkowskiego w Kętach
15.Maciej MuszyńskiGimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju
16.Piotr WachulecGimnazjum nr 5 im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
17.Sławomir KrywultGimnazjum im. K.K Baczyńskiego w Mazańcowicach
18.Maciej MarszałGimnazjum nr 3 im. A. Kamińskiego w Piotrkowie Trybunalskim
19.Arkadiusz PiekarzGimnazjum nr 2 w Szczyrku
20.Sylwia WawrzutaGimnazjum nr 6 im. Orląt Lwowskich w Bielsku-Białej
21.Maciej MuszyńskiGimnazjum nr 24 im. M. Kopernika w Katowicach

Klasyfikacja drużynowa

1.Gimnazjum nr 16 im. S. BanachaBielsko-Biała
2.Gimnazjum nr 4 im. Władysława jagiełłyPiotrków Trybunalski
3.Gimnazjum nr 5 im. M. Kopernika, z. 1Piotrków Trybunalski
4.Gimnazjum nr 4 im. J. PiłsudskiegoBielsko-Biała
5.Gimnazjum nr 5 im. M. Kopernika, z. 2Piotrków Trybunalski
6.Gimnazjum Tow. Szkolnego im. M. RejaBielsko-Biała
7.Gimnazjum nr 24 im. M. KopernikaKatowice
8.Gimnazjum nr 3 im. A. KamińskiegoPiotrków Trybunalski
9.Gimnazjum nr 1 im. F. DyczkowskiegoKęty
10.GimnazjumGoczałkowice-Zdrój