Konkurs Matematyczny

o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

XXI edycja Konkursu

10.10.2018 16:35

Zapraszamy do rejestrowania szkół i uczniów do XXI edycji Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej.

Prosimy o rejestrację szkoły do 22 listopada 2018 r. oraz o uzupełnienie danych uczniów do 29 listopada 2018 r.

Eliminacje odbędą się w czwartek 6 grudnia 2018 r. 

 

Zawody finałowe

24.02.2018 22:59

Dziś odbyły się zawody finałowe XX Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora V LO. Można zapoznać się z zadaniami, z którymi zmagali się dziś finaliści konkursu. Wyniki konkursu można sprawdzić w zakładce Wyniki.

Finał Konkursu o Puchar Dyrektora

18.01.2018 19:09

Zawody finałowe konkursu odbędą się 24 lutego 2018 r. (sobota)

Plan zawodów

 

Wyniki zawodów eliminacyjnych

12.12.2017 21:14

Z małym opóźnieniem, za które bardzo przepraszamy, publikujemy wyniki zawodów eliminacyjnych XX edycji konkursu. Szczegółowe wyniki dostępne są u szkolnego koordynatora, który może je pobrać za pomocą emaila, który służył do wpisywania danych uczniów. Poniżej zamieszczamy listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów finałowych.

Informacje o zawodach finałowych zostaną podane w terminie późniejszym.

Lp.  Imię  Nazwisko Klasa  Nazwa Szkoły  Miejscowość
1  Szymon  Babik 3  Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego  Bielsko-Biała
2  Patryk  Babula 2  Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego  Kozy
3  Marta  Bukowińska 2  Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek  Rzeszów
4  Bartłomiej   Czech 3  Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza  Czechowice-Dz.
5  Paweł   Gadziński 3  Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - zespół 1  Bielsko-Biała
6  Piotr  Gątkowski 2  Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja  Piotrków Trybunalski
7  Bartosz  Głowacki 2  Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego  Piotrków Trybunalski
8  Michał  Hubczak 2  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza  Żywiec
9  Andrzej  Jabłoński 2  Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek  Rzeszów
10  Kamil  Jaromin 3  Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Brata Alberta  Czechowice-Dz.
11  Dominika  Jarosz 3  Zespół Szkolno-Przedszkolny  Bulowice
12  Agnieszka  Jurzak    Oddziały gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego  Kozy
13  Mateusz  Kaczyński 2  Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego  Piotrków Trybunalski
14  Hanna  Kania 3  Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości  Bielsko-Biała
15  Maksymilian  Konior 3  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza  Żywiec
16  Małgorzata  Krupanek 3  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata z Oddziałami Sportowymi  Bystra
17  Alicja  Kwaśny 3  Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika  Buczkowice
18  Michał   Kwiatkowski 2  Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego  Piotrków Trybunalski
19  Martyna   Lalik 3  Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II  Twardorzeczka
20  Michał  Madzia 3  Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 27 im. Jana Kusocińskiego  Bielsko-Biała
21  Mateusz  Malina 3  Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Brata Alberta  Czechowice-Dz.
22  Mateusz  Marecki 3  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej  Bielsko-Biała
23  Dominik  Matuszek 3  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej  Bielsko-Biała
24  Mateusz  Milewski 2  Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Janusza Korczaka  Bielsko-Biała
25  Justyna  Mrowiec 3  Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II  Twardorzeczka
26  Ksawery  Ostrowski 3  Gimnazjum Katolickie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego  Żywiec
27  Jakub  Owczarek 3  Gimnazjum im. Marii Konopnickiej  Szydłów
28  Lidia  Pająk 2  Szkoła Podstawowa nr 1  Goczałkowice-Zdrój
29  Jan  Palmen    Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego  Zebrzydowice
30  Jakub  Pawlik 3  Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego  Bielsko-Biała
31  Michał  Płachta 3  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata z Oddziałami Sportowymi  Bystra
32  Patryk  Prochownik 2  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi, Gimnazjum nr 1  Łodygowice
33  Jan  Ptaszyński  3  Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - zespół 2  Bielsko-Biała
34  Patryk  Rogalski 2  Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja  Piotrków Trybunalski
35  Filip  Rydzik 3  Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości  Bielsko-Biała
36  Kacper  Skotnicki 3  Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego  Bielsko-Biała
37  Magdalena  Skrok 3  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej  Bielsko-Biała
38  Aleksandra  Słaby 3  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi, Gimnazjum nr 1  Łodygowice
39  Dominika  Soboń  7  Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek  Rzeszów
40  Natalia  Suszanowicz 2  Zespół Szkolno-Przedszkolny  Świnna
41  Krzysztof   Sycz 3  Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek  Rzeszów
42  Patryk   Syga 3  Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - zespół 1  Bielsko-Biała
43  Szymon  Szulc 2  Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja  Piotrków Trybunalski
44  Michał  Uchański 3  Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości  Bielsko-Biała
45  Amelia   Waltar    Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego  Zebrzydowice
46  Martyna  Wandzel 2  Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika  Buczkowice
47  Michał  Warmuz 2  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza  Żywiec
48  Kacper  Wojakiewicz 3  Szkoła Podstawowa nr 1  Goczałkowice-Zdrój
49  Szymon  Wysogląd 2  Zespół Szkolno-Przedszkolny  Bulowice
50  Mateusz   Żarczynski 3  Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - zespół 2  Bielsko-Biała

Zawody eliminacyjne XX edycji

30.11.2017 18:44

Dziś 30 listopada 2017 r. odbyły się zawody eliminacyjne XX edycji Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej. Można zapoznać się z zadaniami, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu. Miłej zabawy w rozwiązywanie zadań.